banner2

banner1

banner22

Müteahhitler İftarda Buluştu

Sakarya Müteahhitler Birliği üyeleri Reisoğlu Tesisleri’nde düzenlenen iftar programında buluştu. Programda üyeler ve misafirlere hoş geldiniz konuşması yapan Başkan Bayrak bereket ve paylaşmaya vurgu yaptı.

TEKNOLOJİ 01.06.2018, 10:19
Müteahhitler İftarda Buluştu
banner48

Reisoğlu Tesisleri’nde düzenlenen iftar programına Vali İrkan Balkanlıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kaynarca Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu,  MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük ile AK Parti ve MHP’den Milletvekili adayları, APEK Başkanı Sebahattin Kabasakal, SakaryaGiad Başkanı Gökhan Korkmaz katıldı.

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri misafirlerini kapıda karşıladı. Müteahhitler ile şehir protokolünü buluşturan iftarda açılış konuşmasını Başkan Bayrak yaptı. Bayrak bereket ve paylaşmanın önemine vurgu yaptığı konuşmada Filistin başta olmak üzere Dünya’nın çeşitli yerlerinde açlık ve sefalet içerisinde ki insanlara dua istedi. 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni eden Bayrak “11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayının bereketi sofralarımıza, sabrı ve huzuru yüreklerimize dolsun diyerek” misafirlerini selamladı

Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak’ın konuşmasının ardından kürsüye davet edilen Vali İrfan Balkanlıoğlu “Türkiye ekonomisinin bel kemiği konumunda olan ve büyümede en çok katkıyı yapanlardan birisi de, inşaat sektördür. Hükümetimizin son dönemdeki teşvik ve destekleri ile konut kredisindeki faiz oranını aşağı çekmesinin yanı sıra, sektörün canlanması için yaptığı çağrıya firmalarımızın da kayıtsız kalmaması, sektöre yine büyük bir ivme kazandırdı. Hepimiz ülkemizin bekası için elimizi taşın altına koymak zorundayız. Ekonominin belkemiği olan, vergisi veren, üreten ve şehirlerin imarına büyük katkıda bulunan siz değerli arkadaşlarımıza Yüce Allah’tan hayırlı ve bol kazançlar nasip etmesini diliyoruz” dedi.

Yorumlar (0)