banner2

banner1

banner22

Alemdar'dan Anneler Günü Mesajı

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 13 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

TEKNOLOJİ 12.05.2018, 11:07
Alemdar'dan Anneler Günü Mesajı
banner48

Annelerimiz her zaman başımızın üstünde

Fedakarlık elçisi olan annelerimizin sadece bir gün değil her gün el üstünde tutulması gerektiğinin altını çizen Başkan Alemdar, “Hayatları boyunca kendilerini evlatlarına ve hanesine adayan eli öpülesi annelerimizin yeri her zaman başımızın üstündedir. Biz evlatlar olarak sadece kendi annelerimizden değil tüm annelerimizden sorumluyuz” dedi.

Biz Onlara Hürmetle Mükellefiz

Annelere verilen değeri en güzel şekliyle alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamberimizin (A.S.M) ifade ettiğini belirten Başkan Alemdar; “Efendimizin ‘Cennet annelerin ayağının altındadır.’ sözü, annelerimize verdiğimiz değeri özetliyor. Annelerin yüceltildiği dinimiz ışığında biz de evlatlar olarak onlara her zaman hizmet ve hürmetle mükellefiz.” ifadelerine yer verdi.

Tarihten bu güne yeri geldiğinde kurtuluş mücadelesinde mermi taşıyan, yeri geldiğinde doktor, yeri geldiğinde öğretmen, yeri geldiğinde baba olan annelerimiz; yeri geldiğinde meydanlara çıkıp tanklara kafa tutmayı da bildi. Böylesi fedakar, böylesi cesur, merhamet dolu annelerimizin yetiştirdikleri evlatlar olarak tüm annelerimizin anneler gününü kutluyoruz. Rabbim tüm annelerimizden razı olsun.” dedi.

Yorumlar (0)