• Reklam
Reklam
Reklam

Başkan olma hayali

Kongreye sayılı günler kala İbrahim Nalbant başkan adayı olduğunu açıkladı. Daha önceden de başkanlık yarışına giren Nalbant ‘5 milyon ile geliyoruz’ dedi.

Başkan olma hayali

Kongreye sayılı günler kala İbrahim Nalbant başkan adayı olduğunu açıkladı. Daha önceden de başkanlık yarışına giren Nalbant ‘5 milyon ile geliyoruz’ dedi.

Başkan olma hayali
Editor: Haberlisin
14 Haziran 2019 - 16:07
Reklam

Sakaryaspor başkan adayı olduğunu düzenlediği basın toplantısıyla duyuran İbrahim Nalbant yol haritasını basın mensuplarıyla paylaştı. Nalbant aday olduğunu bu sözlerle duyurdu “Hepinizin bildiği gibi 16'sında yapılacak olan Sakaryaspor kongresinde yönetime talibiz. Daha önce biliyorsunuz aday olmuştuk. Bu sene de adayım inşallah hayırlısı olur. Sakaryaspor'da başkan olmak hep hayalimdi. Bu sene Sakaryaspor şampiyon olmayınca ve kongre kararı alınınca aday olmaya karar verdim." dedi

DELEGE SEÇECEK
Başkan adayı Nalbant, "Yönetim kurulumuz en az 5 milyon TL ile geleceğiz.  5 Milyon’dan fazla miktarla seçime girecek varsa kesinlikle gelsin.  Benim daha önceki adaylığımda 176 kulübün delegesi vardı. Şimdi 600 delege var. Kongre delege ile olacağı için kimin delegesi fazla olursa seçimi o kazanır” dedi.
Delegenin kendilerine görev vermesi durumunda yönetici sayısını artıracaklarını ifade eden Nalbant “Yaşanan ekonomik krizlerden dolayı biz bu sene başkan olursak 20 kişilik bir yönetimi kurulu değil 26 kişilik bir yönetim kurulu kurmak istiyorum. Yedek yöneticilerimiz olacak. Kulübün sezon boyunca idame edilmesi için ekonomik yükü daha çok arkadaşımız ile omuzlayacağız” dedi

HOCA SEÇİMDEN SONRA
Başkan adayı Nalbant, ifadelerini şöyle sürdürdü; "Şaban hoca sevdiğimiz bir hocamız. Şu anda hoca ile ilgili fikir beyan etmek doğru olmaz. Henüz seçilmedik.  Yönetim kurulumuz ilk toplantısında hoca meselesi dahil birçok konuyu masaya yatıracak. Önceliğimiz seçilirsek transferi açmak olacak. İkinci önceliğimiz tesislerdeki antrenman sahalarına bakım yapılacak. Üçüncü olarak hoca meselesini görüşeceğiz”

"DAHA ÖNCE OLMADI BU SEFER DE OLMAZSA..."
Daha önceki dönemlerde de bir defa adaylığını açıkladığını fakat seçilemediğini hatırlatanNalbant, "Bu sefer de olmazsa, biz sevdamızdan vazgeçmeyeceğiz. Bir sonarki seçimerde yine aday olacağız. Herkes gibi biz de bu şehri tribünden sevdik" ifadelerini kullandı. 

"İLK HEDEFİMİZ... "
Başkanlığa seçilmesi durumunda ilk hedefinin transfer yasağını açmak olduğunu söyleyen Nalbant, bunun yanı sıra tesis sahalarının da onarılacağını kaydetti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Artık cezaevinde
Artık cezaevinde
Hülle mi yapıldı?
Hülle mi yapıldı?