banner2

banner1

banner22

Uygulama yapıldı

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Adapazarı ve Serdivan İlçesinde kurduğu uygulama noktalarıyla şehir içi taşımacılık yapan araçları durdurarak uyarıda bulunurken Sakarya Büyükşehir Belediyesi Otobüs Terminali’nden çıkan her otobüste kontrol edildi.

ASAYİŞ 03.06.2020, 12:34 Editör: Ebru Bulut
banner48

TEK TEK DURDURULDU

Ramazan Bayramının ardından şehirlerarası seyahat kısıtlamasının kaldırılması ve şehir içi yolcu taşımacılığında yüzde 50 kuralının son bulması sonrası Büyükşehirlerde toplu taşıma araçlarında yoğunluk yaşanmaya başlanırken Sakarya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri Adapazarı ve Serdivan İlçesine kurduğu uygulama noktalarında şehir içi taşımacılık yapan araçları tek tek durdurarak sürücü ve yolculara uyarıda bulundu.

SÜRÜCÜLER DE UYARILDI

Şehirlerarası seyahat kısıtlamasının kaldırılmasıyla birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyesi Otobüs Terminali’nde de yoğunluk yaşanırken yüzde 50 kuralının devam ettiği şehirlerarası yolculuklarla ilgili de terminal çıkışında araçları durdurarak sürücü ve muavinlere uyarı yapıldı. Araçların içine binen ve oturma düzenini kontrol eden polis ekipleri, ihtiyacı olanlara maske dağıttı.

Yorumlar (0)