banner2

banner1

banner22

Sonu gelmiyor!

Sakarya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Serdivan’da bir adrese baskın yaptı. Adreste fuhuş yaptığı tespit edilen yabancı uyruklu 1 kadın ve yer temin ettiği öğrenilen 2 kişi gözaltına alındı.

ASAYİŞ 12.12.2019, 23:29
banner48

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Edinilen  bilgilere göre, Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekiplerince yapılan istihbari ve fiziki çalışmalar neticesinde Serdivan ilçesinde bulunan bir evde fuhuş yapıldığını tespit eden ekipler, operasyon düzenledi. Gerçekleştirilen operasyonda evi fuhuş yapmak amacıyla kullanan Özbekistan Uyruklu 32 yaşındaki N.R. isimli kadın gözaltına alındı. Yapılan tahkikat sonucu fuhuşa aracılık ve yer temini yaptığı öğrenilen 22 yaşındaki K.Ş. ve 25 yaşındaki M.G. isimli 2 erkek şahısta gözaltına alınarak Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne getirildi.

2 KİŞİ TUTUKLANDI

Fuhşa aracılık ettiği ve yer temininde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan 22 yaşındaki K.Ş. ve 25 yaşındaki M.G. isimli 2 erkek şahıs, Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken fuhuş yaptığı tespit edilen 32 yaşındaki Özbekistan Uyruklu N.R.’nin sınırdışı edilmesi için işlemler başlatıldı.

Yorumlar (0)