banner2

banner1

banner22

Şehir merkezinde satırlı dehşet!

Adapazarı ilçesinde bir birlerine yol vermeme ve küfür ettikleri iddiasıyla iki kişi kavga etti. Taraflardan biri satırla saldırarak adeta dehşet saçtı.

ASAYİŞ 16.09.2020, 17:05
Şehir merkezinde satırlı dehşet!
banner48

Olay, Adapazarı ilçesi Ulus Caddesi ve Hendek Caddesinin kesiştiği noktada meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Ömer A. isimli şahıs ile Osman Ç. isimli şahıslar yol vermeme ve küfür edildiği iddiasıyla kavga etmeye başladı. Kavganın büyümesi üzerine taraflardan Osman Ç. bir dükkana girerek aldığı satırla kavgaya tutuştuğu Ömer A.’nın üzerine yürüdü. Ö.A. ise satır darbelerinden kendini yol kenarından bulduğu meyve kasasıyla korumaya çalıştı. Çevredeki vatandaşların araya girmesi sonucu olası bir facianın önüne geçildi.

Yol vermeme ve küfür nedeniyle kavga eden şahıslardan Ömer A. olay yerinden ayrıldıktan sonra Adapazarı Cumhuriyet Polis Merkezine giderek karşı taraftan şikayetçi oldu. Polis kısa sürede olay yerinden ayrılan Osman Ç.’yi de yakalayarak gözaltına alındı.  Birbirlerini darp eden sürücüler polis nezaretinde hastaneye götürülerek sağlık raporu aldılar. Satırlı kavgaya karışan iki kişi emniyette ki sorgularının ardından adliyeye sevk edilecekler.

Yorumlar (0)