banner2

banner1

banner22

Sapanca Emniyetinden operasyon

Sapanca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve İstihbarat Şube ekipleri tarafından Sapanca Göl Mahallesinde uyuşturucu ve satıcılarına yönelik yapılan çalışmalarda, çok sayıda uyuşturucu madde hap ele geçirilirken 2 kişi gözaltına alındı.

ASAYİŞ 30.12.2020, 11:08 Editör: Ebru Bulut
banner48

Edinilen bilgilere göre, Sapanca İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İstihbarat Şube ekiplerinin yaptığı ortak çalışma ile Sapanca Göl Mahallesinde, E.M ve M.B isimli şahısların ikametinde yapılan aramada; Hassas terazi, 30 gram metamfetamin, 10 kavanoz içime hazır esrar, bir kavonoz dikime hazır hint kenevir tohumu, yaklaşık 200 gram içime hazır esrar, 59 saksı dikim hintkeneviri(ikamet odasının bir tanesi hint keneveri yetiştirmek için kullanılmış), 6 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet ruhsatsız tüfek, yaklaşık 500 adet çeşitli ebatlarda fişek, yaklaşık 400 adet uyuşturucu içiminde kullanılan cam bong, yaklaşık 500 adet uyuşturucu madde olduğu değerlendirilen hap ele geçirildi.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Öte yandan E.M ve M.B isimli şahıslar operasyon sonrasında gözaltına alındı. Şahıslar Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Yorumlar (0)