banner2

banner1

banner22

Polise teslim edildi

Adapazarı’nda birkaç haftadır aynı bölgedeki market ve dükkanlardan çeşitli hırsızlıklar yaptığı iddia edilen 3 kadın, bölgedeki esnaf tarafından suçüstü yakalandı. Yakaladıkları kadınların fotoğrafını çeken esnaflar daha sonra kadınları polise teslim etti.

ASAYİŞ 22.10.2019, 15:27 Editör: Ebru Bulut
banner48

ESNAF YAKALADI
Edinilen bilgilere göre; Adapazarı İlçesi Kızılbeylik Mahallesinde son birkaç haftadır ardı ardına yaşanan hırsızlık olayları nedeniyle önlem almaya başlayan bölge esnafı, hırsızlık yapmak için bir işletmeye giren 3 kadını suçüstü yakaladı. Çevredeki esnaf tarafından yakalanan kadınlar, bir işletmenin bahçesine alındı. Polise haber veren esnaflar bu sırada yakaladığı 3 kadının fotoğrafını da çekti.

KAMERALARA YAKALANDILAR
Polis tarafından gözaltına alınan 3 kadın emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilirken kadınların daha önceden mahalledeki evlere de hırsızlık amacıyla girdiği tespit edildi. Bir binanın güvenlik kamerasına takılan görüntülerde kadınların önce sokakta turladıkları daha sonra ise evde kimse olmadığını görünce bahçe kapısını açarak girdikleri binada 2 ayrı dairede hırsızlık yaptığı öğrenildi. 
 

Yorumlar (0)