banner2

banner1

banner22

NARKOTİM’den kaçış yok

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince başka illerden Sakarya’ya uyuşturucu getiren şahıslara yönelik yapılan operasyonda 9 kişi yakalandı. Şahıslardan 6’sı tutuklanırken, 2’si adli kontrol şartıyla 1’i ise savcılık ifadesi ardından serbest bırakıldı.

ASAYİŞ 09.12.2020, 10:12 Editör: Ebru Bulut
banner48

BAŞKA İLLERDEN GELİP SAKARYA’DA UYUŞTURUCU SATIYORLARMIŞ

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince suç ve suçluların takibine yönelik yapılan analiz çalışmaları sonucunda iki araç ve 9 kişinin başka illerden Sakarya’ya madde getirildiği tespit edildi.

5 KİLO UYUŞTURUCU MADDESİ ELE GEÇİRİLDİ

Harekete geçen Narkotik ekiplerince yapılan operasyonda 9 kişi yakalanarak gözaltına alınırken, araçlarda ve şahısların üzerlerinde yapılan aramda ayrı ayrı olmak üzere 2 kilo 516 gram ve 2 kilo 569 gram Bonzai Sentetik Cannabinoid maddesi ele geçirildi.

6 TUTUKLAMA

Uyuşturucu madde ticaretinden yakalanan 9 şahıs Emniyetteki ifadeleri ardından adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen şahıslardan; 6’sı çıkarıldığı mahkemece uyuşturucu madde ticaretinden tutuklanarak cezaevine gönderilirken, 2’si adli kontrol şartıyla 1’i ise savcılık ifadesinden sonra serbest bırakıldı.

Yorumlar (0)