banner2

banner1

banner22

Narkotim’den eş zamanlı operasyon

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Erenler ilçesi Küpçüler ve Yeni Mahalle bölgesinde 20 ayrı adrese eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ve silah ele geçirilirken 23 kişi gözaltına alındı.

ASAYİŞ 16.06.2021, 17:25 Editör: Ebru Bulut
banner48

EŞ ZAMANLI OPERASYON

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu madde kullanan, bulunduran ve ticaretini yapan şahıslara yönelik Erenler ilçesi Küpçüler ve Yeni Mahalle bölgesinde 20 ayrı adrese eş zamanlı olarak operasyon gerçekleştirildi.

20 AYRI ADRESTE 23 GÖZALTI

Ekiplerce yoğunluklu olarak şahıslar üzerinde yapılan delillendirme çalışmalarında 20 ayrı adreste 23 şahıs yakalanırken, 1 şahıs hakkında yakalamaya yönelik çalışmalar devam ettiği öğrenildi.

ÇOK SAYIDA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ

Öte yandan yapılan operasyonda; 4 kilo 800 gram Sentetik Cannabinoid, 14 kök Hint Keneviri bitkisi, 3.85 gram toz extacy, 86 extacy hap, 2 Hassas terazi, 4 Ruhsatsız Tabanca, 1 Ruhsatsız Tüfek, 5 Sentetik ecza, 7 fişek ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 3 bin 884 TL para ele geçirildi.

ADLİYEYE SEVK EDİLECEKLER

Gerçekleştirilen operasyonda yakalanarak gözaltına alınan 23 şahıs Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Yorumlar (0)