banner2

banner1

banner22

Kıskıvrak yakalandılar

Kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve 14 hırsızlık olayının şüphelileri Düzce ve Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince gerçekleştirilen operasyonla yakalanarak tutuklandı.

ASAYİŞ 07.01.2021, 13:19 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

2 ŞÜPHELİNİN KİMLİKLERİ TESPİT EDİLDİ

Adapazarı, Serdivan ve Arifiye  ilçerinde farklı tarihlerde meydana gelen 9 ev ile 1 işyeriden; 95 bin TL değerinde ziynet eşyası, kol saati, 25 bin TL nakit para, 2 bin TL değerinde sigara, 1 Adet leptop, 1 Adet kombi, 2 adet cep telefonu,  2 Otomobilden 1 Adet tablet,  1 Adet oto teybi çalınması ve 2 Adet otomobil hırsızlığı olmak üzere, toplamda 14 hırsızlık olayı ile ilgili  Sakarya Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar sonucu 2 şüphelinin kimlikleri tespit edildi.

TUTUKLANDILAR

Şüphelilerin yakalanması için harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık büro ekipleri Düzce ilinde yaptıkları operasyonla, hakkında hırsızlık suçlarından 23 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve çok sayıda hırsızlık suçundan kaydı olan H. P. (38) isimli şahsı araçla kaçtığı esnada, kovalamaca sonucu yakaladı. Adapazarı İlçesinde yaptıkları operasyonda ise hakkında hırsızlık suçlarından 14 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve aynı şekilde çok sayıda suçtan kaydı olan T. İ. (25) isimli şahsı da kıskıvrak yakaladı. Asayiş Şube Müdürlüğündeki işlemlerin ardından adli makamlara sevk edilen 2 şüphelide tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Yorumlar (0)