banner2

banner1

banner22

Kendini vurmuş

Adnan Menderes Caddesi’nde bir gece kulubünü tarayıp kayıplara karışan Mehmet Ö.’nün tedavisine hastanede devam ediliyor. Zanlı polise verdiği ilk ifadede mekandan kovulduğu için saldırıyı gerçekleştirdiğini söylemiş

ASAYİŞ 12.11.2019, 19:51 Editör: Aysima Kortak
Kendini vurmuş
banner48

YARALI HALDE GELDİ

Geçtiğimiz gece Adnan Menderes Caddesinde bulunan bir gece kulübü önüne gelerek 20 el ateş eden ve gece kulübünde vale olarak çalışan Ömer B.’yi yaraladıktan sonra arkadaşına ait otomobille kayıplara karışan saldırgan Mehmet Ö. Yaralı halde hastanede yakalandı. Polisin gökte ararken yerde bulduğu zanlı Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine giderek kendisini vurduğunu belirterek polise teslim olup tedavi altına alındı

İFADESİ ALINDI

Bacağından silahla yaralanmış halde hastane polisine teslim olan ve tedavisine başlanılan saldırgan Mehmet Ö.’nün bacak kemiğinde kırık tespit edildiği ve tedavisine bir süre daha devam edileceği öğrenildi. Çeşitli suçlardan sabıkası olan Mehmet Ö’nün polise verdiği ilk ifadesinde silahla tarandığı mekandan daha önce kovulduğunu, olay akşamı alkol aldıktan sonra saldırıyı gerçekleştirdiğini söylediği öğrenildi.

TEDAVİSİNİN ARDINDAN

Adnan Menderes Caddesi’nde silahlı saldırı olayının faili hastanede ki tedavisinin ardından Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürülerek tekrar sorgulanacak. Zanlının adli mercilere sevk edilmesi tedavi sürecinin ardından emniyette ki sorgusuyla başlayacak.

36 yaşında ki saldırganın yaralama ve tehdit suçlarından 16 sabıkasının olduğu ayrıca silahlı tehdit ve tehdittende iki ayrı aramasının bulunduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)