banner2

banner1

banner22

İstanbul’da yakalandılar

Adapazarı’nda içerisinde kanatlı kümes hayvanı, hilti ve ağaç kesme motorunun çalınmasıyla ilgili olarak polis ekiplerince yürütülen soruşturma kapsamında İstanbul’da gerçekleştirilen operasyonda 3 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerden 1’i tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ 13.10.2020, 09:26 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

GÖZALTINA ALINDILAR

Adapazarı İlçesinde içerisinde tavuk, kaz gibi kanatlı kümes hayvanlarının ve hilti ile ağaç kesme motorunun bulunduğu bir kamyonetin çalınmasıyla ilgili olarak Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Hırsızlık Büro ekiplerince başlatılan soruşturma kapsamında kimliği tespit edilen 3 kişinin, İstanbul’dan gelerek hırsızlığı gerçekleştirdiği ve tekrar İstanbul’a döndüğü tespit edildi. Yapılan çalışmalar neticesinde İstanbul Ümraniye’deki adresleri tespit edilen 3 şüpheli şahıs, gerçekleştirilen operasyonda yakalanarak gözaltına alındı.

1 KİŞİ TUTUKLANDI

Operasyon sonrası yapılan aramada 54 adet tavuk ve kazdan oluşan canlı kanatlı kümes hayvanı, 1 adet hilti, 1 adet ağaç kesme motoru ve çalınan kamyonet bulundu. Çalınan kamyonetin şase numarası ve plakasının değiştirildiği tespit edilirken tüm malzemelere el konularak sahibine teslim edildi. İstanbul’da yakalanarak Sakarya’ya getirilen ve işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 3 kişiden 2’si, adli kontrol şartıyla serbest kalırken 1 şahıs ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar (0)