banner2

banner1

banner22

İnceleme başlatıldı

Çark Caddesi’nde bulunan bir pasajda güvenlik kameralarına yansıyan hırsızlık anı, bu kadarına pes dedirtti. Dükkanın önünde bulunan bir ürünü fark eden hırsızlar, çete liderinin tek bir hareketi sonrası ürünü çalıp kayıplara karıştı.

ASAYİŞ 12.02.2020, 11:45 Editör: Aysima Kortak
banner48

Edinilen bilgilere göre; Çark Caddesi Kundakçıoğlu Pasajında İbrahim Ş.’ye ait dükkanın önüne gelen kimliği belirsiz bir kişi, dükkanın dışında bulunan Bluetooth Hoparlörü incelemeye başladı. Bu sırada yanına gelen diğer kişilerle de konuşan şahıs, arkalarından geçen kırmızı montlu çete liderinin işareti sonrası ürünü çalıp yürümeye başladı. Öte yandan diğer kişilerde farklı yönlere doğru dağıldı. Akşam saatlerinde ürünün çalındığını fark eden dükkan sahibi ise olayı güvenlik kamerası kayıtlarını incelediğinde anladı.

Yaşanan olay sonrası polis ekiplerince çalışma başlatılırken hem hırsızlığın olduğu dükkana ait hem de diğer dükkanlara ait güvenlik kamerası kayıtları inceleme altına alınırken hırsızlık suçuna karışan şahısların yakalanması için çalışma başlatıldı.

Yorumlar (0)