banner2

banner1

banner22

Firari yakalandı

Hendek Yarıca Mahallesinde 5 ayrı dosyası ve 9 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan C.K. adlı şahıs saklandığı evde yakalandı. Arama yapılan evde; 1 kilo 150 gr. kubar esrar, 1 Adet 7.65 mm. ruhsatsız tabanca ele geçirilen C.K., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

ASAYİŞ 24.09.2020, 10:40 Editör: Aysima Kortak
Firari yakalandı
banner48

Edinilen bilgilere göre; Hendek Yarıca Mahallesinde 5 ayrı dosyası ve 9 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan C.K. adlı şahsın, babasına ait olan evde kaldığı duyumu üzerine Hendek İlçe Jandarma Komutanlığı harekete geçti.

SAKLANDIĞI EVDE YAKALANDI

Ekipler, bulunduğu evde saklanan şahsı gözaltına alarak yakaladı. Mahkeme kararı ile arama yapılan evde; 1 kilo 150 gr. kubar esrar, 1 Adet 7.65 mm. Ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Aynı evde bulunan F.D. ve yabancı uyruklu N.N. isimli şahıslar da uyuşturucu kullanmak, uyuşturucu ve uyarıcı madde satın almak, kabul etmek ve bulundurmak suçlarından işlem başlatıldı.

TUTUKLANDI

Gözlatına alınan ve 9 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan C.K. isimli şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Ferizli L Tipi Cezaevine gönderildi.

Yorumlar (0)