banner2

banner1

banner22

Cinayette şok ayrıntı!

Ankara’da işlediği cinayet sonrası kaçan ve İstanbul’da yakalanan katil zanlısının Fatih A.’nın öldürdüğü kadının eski nişanlısı Yasemin Aydın olduğu öğrenildi.

ASAYİŞ 05.12.2020, 16:15 Editör: Aysima Kortak
banner48

NE OLMUŞTU?

Ankara’nın Mamak İlçesinde barışmak istediğini söyleyerek bir araya geldiği eski nişanlısı Yasemin Aydın'ı (40) otomobilinde alıkoyarak kaçıran ve daha sonra öldürerek otomobilinin bagajında yaklaşık 300 kilometre getirip TEM Otoyolu Akyazı ve Erenler İlçesi sınırlarında yol kenarına atan Fatih A.(41), kaçtığı otomobil ile birlikte İstanbul’da polis ekiplerince yakalandı. Şüphelinin ilk sorgusunda öldürdüğü genç kadını TEM Otoyolu kenarına attığını söylemesinin ardından başlatılan arama çalışmaları sonrası genç kadının cesedi de bulundu.

ŞOK AYRINTI!

Olaydan 1 gün önce katil zanlısı Fatih A.’nın eski nişanlısı Yasemin Aydın'ı barışmak istediğini söyleyerek görüşmeye çağırdığı, aralarında çıkan tartışma sonrası eski nişanlısı Yasemin Aydın'ı aracında alıkoyarak kaçırdığı ve öldürdüğü öğrenildi. Cinayet sonrasında korkarak cesedi otomobilinin bagajına saklayan ve TEM Otoyolu kenarına atan katil zanlısı Fatih A., İstanbul’da saklandığı yerde polis ekiplerince yakalandı.

Yorumlar (0)