banner2

banner1

banner22

Cezaevine gönderildiler

Kocaali’de denize giren bir vatandaşın aracının camını kırarak cep telefonu, kimlik kartı ve banka kartı çaldığı iddia edilen 3 şahıstan 1’i serbest bırakılırken diğer 2 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ 02.08.2020, 20:47 Editör: Bartu İnce
banner48

Kocaali’de denize giren bir vatandaşın aracının camını kırarak cep telefonu, kimlik kartı ve banka kartı çaldığı iddia edilen A.D., S.D. ve C.D. isimli 3 şahıstan A.D. ifadesinin ardından serbest bırakılırken S.D. ve C.D. ise çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak Ferizli L Tipi Cezaevine gönderildi.  

NE OLMUŞTU?

Edinilen bilgilere göre; 1 Ağustos tarihinde 112 acil ihbar hattını arayan A.B. isimli şahıs Kocaali ilçesi Kadıköy sahilinde denize girdiğini, denizden çıktığında park halinde bulunan aracının camının kırıldığını ve araç içerisinden telefonunun, kimlik kartlarının, banka kartlarının çalındığını bildirmesi üzerine Kocaali Jandarma ekipleri harekete geçti. Telefondan alınan sinyal sonucunda hırsızlık şüphelilerinin Karasu ilçesi Manavpınarı mahallesi Mera mevkinde olduğu ve hareket halinin olmadığının anlaşılması üzerine Karasu ilçe Jandarma ve İlçe Emniyete haber verilerek operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyon sonucu yapılan aramada müştekiye ait telefonun çalılar arasına gizlenmiş halde bulundu. A.D, S,D ve C.D. isimli üç şüpheli şahıs gözaltına alınırken,  A.D. ifadesi sonrası serbest bırakıldı. Diğer iki şahıs mevcutlu adliyeye sevk edildi

Yorumlar (0)