banner2

banner1

banner22

Cezaevine gönderildi

Gündüz vakitlerinde 3 farklı adresteki boş evlerin kapı dillerini özel bir aparat kullanarak açıp ardından hırsızlık yapan kadın hırsızlar yapılan operasyon sonucunda Kocaeli’nde yakalandı.

ASAYİŞ 29.11.2019, 12:50 Editör: Ebru Bulut
banner48

SAKARYA’DA SOYDULAR KOCAELİ’NDE YAKALANDILAR

Edinilen bilgilere göre; Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro ekipleri Sakarya’ya gelerek il merkezinde 3 ayrı adresteki boş olan evlerin kapı dillerini özel bir aparat kullanarak açan ardından evleri soyan şahıslar hakkında çalışma başlattı. Ekiplerin Güvenlik Kameraları incelemeleri ve çalışmaları sonucunda hırsızlık olayını gerçekleştiren şahısların 50 Adet Hırsızlık suçundan kaydı bulunan E.G., (19) ile hırsızlık suçundan kaydı olan S.V., (18) isimli şahıslar oldukları tespit edildi.

TUTUKLANDI

Hırsızlık Büro ekiplerince Kocaeli’nde düzenlenen operasyonda E.G., ile S.V., isimli kadın hırsızlar yakalanarak gözaltına alındı. Gerçekleştirilen operasyonda sonrasında Sakarya’ya getirilen kadın şahıslar Emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen şahıslardan E.G., çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken S.V. ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar (0)