banner2

banner1

banner22

Cezaevine gönderildi

Asayiş Şube Müdürlüğünce  6 farklı yankesicilik olayının tespit edilmesi üzerine şüpheli şahıs yakalanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ 05.10.2021, 11:13 Editör: Nisa Çoban
banner48

Sakarya Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğünce  6 farklı yankesicilik olayının tespit edilmesi üzerine şahsın yakalanması için çalışma başlatıldı.6 farklı yankesicilik ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri çalınan çanta ve cüzdanların içerisindeki para ve ziynet eşyalarını ele geçirdi.

KISKIVRAK YAKALANDI

Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik Dolandırıcılık ekipleri yaptıkları titiz çalışmalar sonucunda gerçekleştiren operasyonda şüphelinin 19 yaşında N.D. isimli şahıs olduğu belirlendi. Şüphelinin yakalanması için harekete geçen ekipler Erenler ilçesindeki bir eve yönelik gerçekleştirdikleri operasyonla, yankesicilik ve hırsızlık suçlarından çok sayıda kaydı bulunan şüpheliyi kıskıvrak yakaladı.

TUTUKLANDI

Evde yapılan aramalarda ise 1 adet Ruhsatsız tabanca, 46 adet mermi ile yüklü miktarda para ile çok sayıda ziynet eşyası ele geçirildi.Sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen şüpheli işlemlerinin ardından çıkarıldığı adli makamlar tarafından tutuklanarak cezaevine sevk edildi.

Yorumlar (0)