banner2

banner1

banner22

Bacağından vurulmuş

Geçtiğimiz gece Adnan Menderes Caddesinde bulunan bir gece kulübünü silahla taradıktan sonra beyaz bir otomobille kayıplara karışan Mehmet Ö., dün gece bacağından yaralı halde SAÜEAH’a geldi. Burada polise teslim olan saldırganın ilk ifadesinde kendisini vurduğunu söylediği öğrenildi.

ASAYİŞ 12.11.2019, 12:03 Editör: Aysima Kortak
Bacağından vurulmuş
banner48

YARALI HALDE GELDİ

Geçtiğimiz gece Adnan Menderes Caddesinde bulunan bir gece kulübü önüne gelerek 20 el ateş eden ve gece kulübünde Vale olarak çalışan Ömer B.’yi yaraladıktan sonra arkadaşına ait otomobille kayıplara karışan saldırgan Mehmet Ö.’yü yakalamak için çalışma başlatılmıştı. Dün gece saatlerinde bacağından vurulmuş halde Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine gelen saldırgan Mehmet Ö., burada polise teslim oldu.

İFADESİ ALINACAK

Bacağından silahla yaralanmış halde hastaneye teslim olan ve tedavisine başlanılan saldırgan Mehmet Ö.’nün ilk ifadesinde silahla kendisini vurduğunu söylediği iddia edilirken, daha önceden çeşitli suçlardan kaydı olan ve silahlı tehdit suçundan aranması bulunan Mehmet Ö.’nün tedavisinin tamamlanmasının ardından Sakarya Emniyet Müdürlüğüne götürülerek ifadesinin alınacağı öğrenildi.

Yorumlar (0)