banner2

banner1

banner22

4 kişi cezadan kaçamadı

Artan koronavirüs vakaları sonrasında Sakarya’da tedbir ve denetimler sıklaştırıldı. Bu doğrultuda 3’ü yabancı uyruklu toplam 4 kişiye, polis ekipleri tarafından sokağa çıkma kısıtlaması kurallarını ihlal ettikleri gerekçesiyle cezai işlem uygulandı.

ASAYİŞ 27.02.2021, 17:02 Editör: Ebru Bulut
4 kişi cezadan kaçamadı
banner48

SOKAKLAR KISMEN BOŞ KALDI

Sakarya’da yükselişe geçen koronavirüs vakaları sonrasında kent genelinde tedbirler ve denetimler sıklaştırıldı. Cuma günü akşam 21.00'da başlayıp pazartesi sabah 05.00'da sona erecek olan kısıtlamada cadde ve sokaklar kısmen boş kaldı.

4 KİŞİYE CEZA KESİLDİ

Koronavirüs salgınının önlenmesi tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle cadde ve sokaklar, kısıtlamadan muaf olanlara ve mesai gözetmeksizin çalışan belediye çalışanlarına kaldı. Kent genelinde görev alan polis ekipleri ise araçları ve yayaları durdurarak izin belgeleri ile GBT kontrolü yaptı. Bu doğrultuda, polis uygulamasına takılan ve sokağa çıkma kısıtlaması kurallarını ihlal eden 3’ü yabancı uyruklu toplam 4 kişiye cezai işlem uyguladı.

Yorumlar (1)
NEJAT DEMİRSOY 2 ay önce
HES uygulamasında her yer düşük seviyede il olarak yüksek riskli bölge izah edebilen anlayan varsa bi zahmet anlatsın AKP nin kongrelerinin ceremesini bizler çekiyoruz.