banner2

banner1

banner22

4 İlçede uyuşturucu operasyonu

Eylül ayı içerisinde Sakarya İlçe Jandarma Komutanlığı asayiş timlerince Adapazarı, Arifiye, Erenler ve Geyve ilçelerinde uyuşturucu satıcıları ve kullananlara yönelik düzenlenen operasyonda uyuşturucu maddeler ele geçirildi. 19 şahıs gözaltına alınırken, 4 şahıs tutuklandı.

ASAYİŞ 09.09.2020, 16:35
4 İlçede uyuşturucu operasyonu
banner48

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında Eylül ayı içerisinde Adapazarı, Arifiye, Erenler ve Geyve ilçelerinde operasyonlar gerçekleştirildi. Operasyonlara İlçe Jandarma Komutanlığı Asayiş Timleri ile birlikte Jandarma Komutanlığı Narkotik Timleri, Uyuşturucu Arama Köpekleri Rüzgar ve Çıta ’da destek verdi. Yapılan operasyonlarda 21 kilo 836 gram Kubar Esrar, bin 220 Kök Hint Keneviri, 5 gram Kokain ve 88 adet Captogon uyuşturucu hap ele geçirilirken 19 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

4 TUTUKLAMA

Gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 19 şahıs Sakarya İl Jandarma Komutanlığı’ndaki işlemleri ardından adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen şahıslardan 4’ü çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Ferizli cezaevine gönderilirken, 15 şahıs ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Yorumlar (0)