banner2

banner1

banner22

Yeni buluşma noktası olacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından kısa süre önce temeli atılan Arifiye Park’ta yapılan çalışmalarının yüzde 95’lik kısmı tamamlandı.

Arifiye 25.07.2018, 13:29
Yeni buluşma noktası olacak
banner48

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karamehmetoğlu, tesisi kısa süre içerisinde tamamlayarak açılışa hazırlayacaklarını söyledi.

KABA İNŞAAT BİTTİ

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karamehmetoğlu, “10 bin metrekarelik alanda inşa ettiğimiz Arifiye Park’ı yüzde 95 oranında tamamladık. Yeni yaşam alanımızın içerisinde bulunan binanın kaba inşaatı sona erdi. İç dekorasyon işlemlerini gerçekleştirdik. Dış cephede ise sona yaklaştık. İnşallah yakın bir zamanda parkımızı bitirerek Arifiye halkımızla buluşturacağız” ifadelerine yer verdi.

YENİ BULUŞMA NOKTASI

Recep Karamehmetoğlu konuşmalarını şu şekilde tamamladı: “Arifiye Park ile hemşehrilerimiz rahatça oturup dinlenebilecek, keyifli vakitler geçirebilecek. Tesisimizin içerisinde kafeterya, basketbol sahası,  oyun alanları, yürüyüş ve koşu yolları, kaykay pisti ve restoranlarımız yer alacak. Vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçlarını düşünerek çalışmamızı hayata geçiriyoruz. Projemizde ağaçlandırma çalışmaları da yapıyoruz. İnşallah tamamlandığında ilçemizin yeni yaşam alanı Arifiye Park olacak” diye konuştu.

Yorumlar (0)