banner2

banner1

banner22

Öfkeli amca için karar verildi

Arifiye'de Toyota Hastanesi'nin yanındaki Beton Santrali, ailenin mal paylaşımında yaşadığı anlaşmazlık sonucu yaşanan olay sonucu aynı aileden 6 kişi gözaltına alındı.

Arifiye 05.03.2021, 16:37 Editör: Gizem Demirsoy
Öfkeli amca için karar verildi
banner48

Arifiye'de Toyota Hastanesi'nin yanındaki Beton Santrali, ailenin mal paylaşımında yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle sinirlenen amca K.Sezer iş makinesiyle araçlara ve ofislere zarar verdi. Santraline saldırı yapılan Ramazan S. amcalarından şikayetçi olunca, öfkeli amca K.S. A.S. ve oğulları olmak üzere 6 kişi ' Mala zarar vermek' suçundan gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen amca K. Sezer oğlu A.S'ye mahkeme ev hapsi kararı verirken olay karışan diğer 3 kişi adli kontrol ile serbest kalırken bir şüpheli ise savcılıkta serbest bıraktı.

NE OLMUŞTU?

Hafriyat ve kum ocağı işleri olan Sezer ailesi bir süre önce mal paylaşımı yaptı. Anlaşma gereği Toyota Hastanesi yanındaki Beton Santrali SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Sezer'e kaldı. Ramazan Sezer bir süre önce beton santralini kiraya verdi. Kiracı firma kendi makinelerini takviye ederek santrali modernize etti. Ancak daha sonra Ramazan Sezer'in amcaları K. Sezer ve A. Sezer beton santraline bir saldırıda bulundu. Yanlarında K.Sezer'in oğulları S.S., A.S., Z.S ve A. Sezer'in oğlu  A.S. vardı. İş makinesiyle santrale giren K.Sezer çalışanları tarafından engellenmeye çalışılsa da akrabalarıyla birlikte tesiste ki araçlara ve idari binaya zarar verdi. K. Sezer iş makinesiyle santraldeki makinelere, beton mikserlerine, kamyonlara ve yazıhaneye zarar verdi. Bir süredir faaliyetine ara veren beton santralinde büyük maddi hasar oluştu. Şikayet üzerine K. Sezer ve A. Sezer ile oğulları gözaltına alındı. Ramazan Sezer'in amcası ve amcasının çocuklarından şikayetçi oldu.

Yorumlar (0)