banner2

banner1

banner22

Karla birlikte çocukluklarına döndüler

İlimizde etkili olan kar yağışı sonrasında özlenen tablo çocukları sevindirirken, çocuklar kadar büyükler de adeta çocukluklarına döndü. Boğazköy Mahalle Muhtarı Ayhan Ömer Odabaş, mahalle gençleriyle birlikte özlenen karın keyfini çıkartarak buz tutan yolda kaydı.

Arifiye 19.01.2021, 12:18 Editör: Ebru Bulut
banner48

KARIN KEYFİNİ ÇIKARDILAR

İlimizde etkili olan kar yağışı sonrasında özlenen tablo çocukları sevindirirken karın keyfini çıkartan gençler kadar büyüklerde vardı. Arifiye İlçesi Boğazköy Mahallesinde buz tutan yollarda toplanan çocuklar ve gençler gece gündüz demeden vakitlerini naylon poşet ve kızakla kayarak keyfini çıkardı. Karın keyfini çıkaran çocuklar ve gençlerin yerini zaman zaman büyükler de kaldı. Bunların biride Boğazköy Mahalle Muhtarı Ayhan Ömer Odabaş oldu.

“BAZEN ÇOCUKLUK GÜNLERİ HATIRLAMAK İYİ GELİR”

Boğazköy Mahallesinin gençleriyle birlikte özlenen karın keyfini çıkartarak buz tutan yolda kayan Muhtar Odabaş, “Birazda gençlerle eğlendik köyün tadı bazen çocukluk günleri hatırlamak iyi gelir. Uzun zaman sonra bölgemiz iyi yağış aldı. Mahallemizin gençleri ile birlikte hafta sonunu naylon poşet ile kayarak karın keyfini çıkardık. Beni de yoldan çıkardınız gençlik ömrünüz uzun olsun” dedi.

Yorumlar (0)