banner2

banner1

banner22

Karantinadaki öğrenciler yardım istedi

Haberlisin.com Haber İhbar Hattımıza bir okurumuz tarafından gönderilen mesajda, Arifiye’de bulunan İl Ormanı içindeki Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait yurtta karantinada olduklarını belirten öğrenciler, yemek ve diğer ihtiyaçlarını alamadıklarını belirterek yardım istedi…

Arifiye 03.10.2021, 11:45 Editör: Ebru Bulut
Karantinadaki öğrenciler yardım istedi
banner48

GERİ DÖNÜŞ ALAMADI İDDİASI

Haberlisin.com Haber İhbar Hattımıza gönderilen mesajda; koronavirüs nedeniyle Arifiye’de yer alan İl Ormanı içinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait Arifiye Trap Atış Poligonu yanında yer alan misafirhanede karantinaya alındıklarını belirterek bölgeye sipariş verebilecekleri bir işletme olmamasından şikayet etti. Gıda ve benzeri ihtiyaçlarını gidermekte sorun yaşadıklarını ve seslerini duyuramadıklarını belirten 8 öğrenci, durumu CİMER’e yazdıklarını ancak dönüş alamadıklarını belirterek yardım istedi.


“YARDIM İSTİYORUZ”
Toplu olarak gönderilen mesajda; “Madem bu ihtiyaçları karşılayabileceğimiz bir yer yok, bizi neden buraya getirdiler? Yemek yiyemiyoruz, ihtiyaçlarımızı gideremiyoruz. Kimse gelmiyor, kimse buraya malzeme getirmiyor. Böyle olacaksa bıraksalardı evimizde girseydik karantinaya. Ailemin yanına gitseydim ya da başka bir yol izleseydim. Bugün hafta sonu ancak yemek yiyebilecek miyiz bilmiyoruz. Karantinadayız, yardım istiyoruz” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)