banner2

banner1

banner22

Gelecek Partisi binasına saldırı

Gelecek Partisi Arifiye İlçe Teşkilatı’na dün gece saatlerinde kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından saldırı gerçekleştirildi. Teşkilat binasının camları soda şişeleri ile kırıldığı belirlendi.

Arifiye 09.04.2021, 14:15 Editör: Aysima Kortak
banner48

CAMLARI SODA ŞİŞELERİYLE KIRMIŞLAR

Gelecek Partisi Arifiye İlçe Teşkilatına dün gece kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından saldırı gerçekleştirildi. Teşkilat binasının camları kırılırken durum ihbar edildi. Ekiplerin olay yerine gelmesiyle yapılan incelemelerde camların soda şişeleriyle kırıldığı tespit edildi.

“GERİ ADIM ATMAYACAĞIZ”

Gerçekleşen saldırı sonrası Gelecek Partisi İl Başkanlığı kınama mesajı yayımlayarak “Arifiye İlçe Teşkilatına menfur bir saldırı yapılmıştır. Bu saldırıyı şiddetle nefretle kınıyoruz. Güvenlik güçlerimizden ve bağımsız yargıdan failleri ve varsa faillerin arkasındaki kişileri ortaya çıkartıp bu provokasyonu tüm yönleriyle aydınlatmasını talep ediyoruz. Gelecek Partisi gece karanlığında korkakça gerçekleştirilen bu tür eylemlerle geri adım atmayacaktır. Şiddet dilini kullananların aksine sevgiyi barışı ve kardeşliği her zaman önceleyecektir. Türkiye'nin 80 öncesinde olduğu gibi kaotik günlere dönmesine fırsat vermeyecektir.

İKTİDARA YÜKLENDİLER

Mevcut iktidar artık ülkemizi yönetememektedir. Milletimiz devasa sorunlarla boğuşmak zorunda kalmıştır. Gelecek Partisi milletimizin bu sorunlarını çözeceği iktidara emin adımlarla yürümektedir. Bu ve benzeri karanlık girişimler yürüyüşümüzü durduramayacaktır. Kamuoyuna saygıyla sunulur." denildi.

Yorumlar (0)