banner2

banner1

banner22

CHP Arifiye'de Danışma Toplantısı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Arifiye ilçe danışma toplantısı yapıldı. Toplantıya CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Arifiye 20.07.2019, 20:30
CHP Arifiye'de Danışma Toplantısı
banner48
Divanın oluşmasından sonra gündem, açılış, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından CHP Arifiye ilçe başkanı Ali Gökpınar’ın ilçede yapılan çalışmalarla ilgili katılımcılara bilgi vermesiyle devam etti. 

Konuşmasına  danışma toplantısının partiye katkı sunması ve başarılı geçmesini dilekleriyle başlayan Gökpınar, gündemin yerel seçimlerde yapılan çalışmalar ve devamlılık olduğunu söyleyerek, “Şuanda bizler bir aile toplantısı yapmak için buradayız. Tavsiyelerimizi, fikirlerimizi hep birlikte burada dile getireceğiz. Burada ne konuşursak konuşalım cumhuriyet halk partili’ye yakışır bir davranış içerisinde olacağız. Aşılması gereken tüm sorunları beraberce aşacağız, eksiklikleri hep birlikte gidereceğiz. Hep birlikte kenetlenirsek, tek vücut olursak, bu güç ve azimle önümüzdeki engelleri birer birer aşacağımıza inanıyorum.

“YAPMAMIZ GEREKEN ÇOK ÇALIŞMAK”
Yapmamız gereken tek şey çok çalışmak.  Her il, ilçe ve önseçim delegemiz, sandık görevlilerimiz, okul sorumlularımız, gönüllü partililerimiz, bulunduğunuz mahallenin, sokağın, sitenin, apartmanın doğal sorumlusu olduğunuzu unutmayın. Başarılı ve özverili geçen örgütsel çalışmalarımız ve siz değerli partililerimizin omuz vermesi, partisine ve ilçesine sahip çıkması neticesinde yıllar sonra Arifiye ilçemizde belediye meclis üyemiz seçilmiştir. Kimse kimseyle her konuda aynı fikirde olmak zorunda değildir. Zaman içerisinde fikir ayrılığına düşsek bile bu CHP olarak  demokratik bir yapıdan geldiğimizin göstergesidir. Ancak bu fikir ayrılıkları asla örgütümüzle bir çatışma olarak adlandırılamaz. Bizim örgütümüzle hiçbir kavgamız olamaz. Bizler büyük bir aileyiz, Cumhuriyet Halk Partisi ailesiyiz. Partimizin ve ülkemizin çıkarları neyi gerektiriyorsa o şekilde hareket etmekle mükellefiz. 

Bu toplantıda eksikliklerimiz ve yapılması gerekenler hakkında görüş alışverişinde bulunarak, önerilerinizi dikkate alacağız. Eğer biz kendi durumumuzu tespit etmezsek geleceğimizi planlayamayız.  Bu vesileyle bu büyük ailenin bir mensubu olmaktan gurur duyduğumu belirtir, hepinize tekrardan teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
 
Yorumlar (0)