banner2

banner1

banner22

Beton santrali şehir gündeminde

Arifiye'de Toyota Hastanesi'nin yanındaki Beton Santrali, ailenin mal paylaşımında yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle sinirlenen amca K.Sezer iş makinesiyle araçlara ve ofislere zarar verdi

Arifiye 05.03.2021, 10:14 Editör: Gizem Demirsoy
Beton santrali şehir gündeminde
banner48

Edinilen bilgiye göre hafriyat ve kum ocağı işleri olan Sezer ailesi bir süre önce mal paylaşımı yaptı. Anlaşma gereği Toyota Hastanesi yanındaki Beton Santrali SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Sezer'e kaldı. Ramazan Sezer bir süre önce beton santralini kiraya verdi. Kiracı firma kendi makinelerini takviye ederek santrali modernize etti.

ARAÇLARA VE İDARİ BİNAYA ZARAR VERDİ

Ancak daha sonra Ramazan Sezer'in amcaları K. Sezer  ve A. Sezer  beton santraline bir saldırıda bulundu. Yanlarında K.Sezer'in oğulları S.S., A.S., Z.S ve A. Sezer'in oğlu  A.S. vardı. İş makinesiyle santrale giren K.Sezer çalışanları tarafından engellenmeye çalışılsa da akrabalarıyla birlikte tesiste ki araçlara ve idari binaya zarar verdi.

BÜYÜK MADDİ HASAR OLUŞTU

K. Sezer iş makinesiyle santraldeki makinelere, beton mikserlerine, kamyonlara ve yazıhaneye zarar verdi. Bir süredir faaliyetine ara veren beton santralinde büyük maddi hasar oluştu. Şikayet üzerine K. Sezer ve A. Sezer ile oğulları gözaltına alındı. Ramazan Sezer'in amcası ve amcasının çocuklarından şikayetçi olduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)