banner2

banner1

banner22

Arifiye’de garip olay

Arifiye İlçesi Arifbey Mahallesi’nde kız kardeşlerine laf atıldığını iddia ederek evlerine 2 kilometre uzaklıkta bir şahsın evini basan Y.C. ve A.A. isimli 2 kişi, ev sahibi İ.G. tarafından tüfekle vuruldu. Yaralılar hastaneye kaldırılırken şahıs ise gözaltına alındı.

Arifiye 12.09.2021, 16:35 Editör: Ebru Bulut
banner48

EV BASMAK İSTERKEN TÜFEKLE VURULDULAR

Arifiye İlçesine bağlı Arifbey Mahallesi Osmangazi Caddesi üzerinde yaklaşık 1 saat önce meydana gelen olayda; iddialara göre kardeşlerine laf atıldığı için sinirlenen Y.C. ve A.A. isimli 2 kişi, daha önceden tanıdıkları ve aralarında tartışma yaşandığı iddia edilen kendilerinden 20 yaş büyük İ.G. isimli bir kişinin evini basmak istedi. Birlikte şahsın evinine giden Y.C. ve A.A., hiç beklemedikleri bir tepkiyle karşılaştı. Kendisini darp etmeye gelen 2 kişiye tüfekle ateş eden ve yaralayan İ.G. isimli şahıs, daha sonra polisi arayarak durumu bildirdi.

2 YARALI

Bu sırada eve gelen 2 kişi, yaralı halde olay yerinden uzaklaşarak kendi evlerinin olduğu bölgeye geldi. Olay yerine çağırılan 112 ekiplerince yaralılardan Y.C. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınırken yaklaşık yarım saat sonra bacağındaki saçmaları fark eden diğer yaralı A.A.’da 112 ekibi istedi. 2 yaralı da SEAH’a kaldırılarak tedavi altına alınırken polis, tüfekle ateş eden İ.G. isimli şahsı gözaltına aldı. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

 

Yorumlar (0)