banner2

banner1

banner22

“Arifiye ulaşımına duble rahatlık getirecek”

Büyükşehir Belediyesi, Arifiye’nin ulaşımını rahatlatacak yeni duble yolu tamamladı. Arifiye ulaşımını rahatlatacak yeni duble yol, yapılacak açılış sonrası hizmete girecek.

Arifiye 01.07.2021, 19:08 Editör: Ebru Bulut
“Arifiye ulaşımına duble rahatlık getirecek”
banner48

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehrin ulaşım ağını daha modern ve kullanışlı hale getirmek için yeni projeler üretiyor. Bir süre önce müjdesi verilen Arifiye’nin yeni duble yolu da tamamlandı. 2 kilometre uzunluğunda ve 20 metre genişliğinde olan yol yağmursuyu, dolgu ve tüm alt yapının yenilenmesinden sonra asfaltlandı. Başkan Yüce, asfalt serim işleminin yapıldığı yolda incelemelerde bulundu. Bölge ulaşımıyla ilgili incelemede kendisine eşlik eden Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile görüşen Başkan Yüce, bölgede önemli hizmetlerin devam edeceğini ifade etti.

“YENİ DUBLE YOL ARİFİYE’Yİ RAHATLATACAK”

Bu yolun Arifiye girişindeki ulaşımı büyük ölçüde rahatlatacağını söyleyen Başkan Yüce, “Arifiye her geçen gün gelişen bir ilçemiz. İlçemiz ulaşımlarına yeni bir alternatif oluşturmak için bir süre çalışmalarımızı başlatmıştık. Daha önce yağmursuyu altyapısı inşa edilen arterde kazı ve dolgu işlemlerimiz tamamlandı. 2 kilometre uzunluğa 20 metre genişliğe sahip yepyeni bir duble yolu ilçemize kazandırdık. Bu yol ilçeye ulaşım konusunda adeta duble rahatlık oluşturacak. Terminal Kavşağı’ndan Tank Palet Fabrikası’nın hemen arkasından yol boyunca devam edip Demir Yolu Üst Geçiş Köprüsünde son bulan projemiz Atatürk Caddesi’ne de alternatif oldu.” dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇACAK

Başkan Yüce, bu yolun Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açılışını yapacağı 18 projeden biri olduğunu belirterek, “Yeni duble yol çalışmalarıyla şehrimiz ulaşım geleceğine katkılar sunmaya, yeni güzergahlarla araç trafiğini asgari düzeye indirmeye devam edeceğiz. Arifiye’ye kazandırdığımız duble yolun açılışını da Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı müjdesini verelim. Büyükşehir olarak hayata geçirdiğimiz toplam değeri 1 milyar 200 milyon TL olan 18 projemizden birisi de Arifiyemiz için üzerinde çalıştığımız bu yoldu. İnşallah yarın yapılacak açılıştan sonra duble yol Arifiye halkının hizmetine sunulacak. Sakarya ulaşımını kolay ve sorunsuz hale getirebilmek için çalışmalarımız sürüyor”  diye konuştu.

Yorumlar (1)
Ali Melik Yiğit 3 hafta önce
Dar gelirli ailelerin çocuklarına belediye ve kamu işinde öncelik olarak yasal olmalı.
Büyük şehir belediyelerinde "Dar gelirliye iş istihdam masası" kurulmalı..
İhtiyaç halinde belediye ve kamu kurumları buradan sıra ile eleman almalı..Bu ildeki tüm Özel işyerlerininde eleman aldığı insan kaynağı olmalıdır.Masa görevlileri iş kur veya özel sektörle işbirliği içinde olmalı.İş vermede kıstas
Eş dostu torpil değil masaya müracaat ile toplanan gerçekten geçim şartları belge olmalı.
Dar gelirlisi çok olan ülkede barış huzur birlik sağlanamaz.

İl başkanı bunu anlat reise azalan umutlar var..
İşsizlik had safhada..
Birde Yeni adil emeklilik yasası şart..
Emekli emek vermeden yaşayan vatandaştır.Vatandaş eşit sayılmalı.Emeklide Bir kesime verilen Ayrıcalıklar kalkmalı.
Bireysel makamı eğitimi kadrosu iş riski ile çalışırken çok kazansın.birikimi ile emekli de farklı yaşasın.
Emekli maaşında taban asgari ücret! tavan 3 asgari ücreti geçmezse herkese geçirilebilir ücret imkanı doğar.
Babayiğit iktidar diyoruz insan odaklılık bunu gerektirir.
Ama ne ile yazık dert edilmiyor.unutulan kesimde AKP ye bi bir daha devam da kararsız,