banner2

banner1

banner22

Arifiye'de çifte sergi

Arifiye Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulu, Ebru Sergisi ve TÜBİTAK Bilim Fuarı ile çifte sergi gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşadı.

Arifiye 15.05.2018, 15:13
Arifiye'de çifte sergi
banner48

Teknoloji Tasarım Öğretmeni Sevda Yıldız danışmanlığında öğrencilerin yıl boyunca yaptığı Ebru çalışmaları Arifiye Kültür Merkezinde sergilendi.

Serginin açılışına; Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş, İlçe Müftüsü Mahmut Türkoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Nazmi Erman ve Atalay Gürbüz, AK Parti İlçe Yönetimi ve okul müdürleri katıldı.

Serginin açılış konuşmasını yapan İlçe Müftüsü Mahmut Türkoğlu, sanatın ve sanatçının İslam Dinindeki önemine vurgu yaptı ve bu tür etkinliklerin gerçekleşmesine vesile olanlara teşekkür etti.

Arifiye Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulu’nun ikinci sergisi olan TÜBİTAK Bilim Şenliği sergisinde öğrencilerin aylar süren çalışmalar sonucunda hazırladığı projeler sergilendi.

Okul öğrencilerinin kendi fikirleriyle ortaya çıkardıkları ürünler sergiyi gezen davetliler tarafından çok beğenildi. Sergi açılışında Müzik Öğretmeni Özge Güneşli yönetimindeki okul korosu katılımcılara müzik ziyafeti sundu.

 

Yorumlar (0)