banner2

banner1

banner22

Vali Kaldırım Akyazı’daydı

Akyazı'da şehit annesini ve şehidin kabrini ziyaret edip esnaflarla sohbet eden İlçede devam eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, projeleri inceledi.

Akyazı 23.09.2021, 20:34 Editör: Ebru Bulut
Vali Kaldırım Akyazı’daydı
banner48

Vali Kaldırım ziyaretler ve incelemelerde bulunmak üzere Akyazı'ya geldi. İlk olarak Akyazı Belediyesi'ni ziyaret eden Vali Kaldırım, İlçe Kaymakamı Yakup Güney ve Belediye Başkanı Bilal Soykan ile birlikte ilçedeki esnafları ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu. Esnaf ziyaretleri kapsamında sektörlerinde 50’nci yılını dolduran esnaflara Ahilik Haftası münasebetiyle Şükran Plaketi takdim eden Kaldırım, kendilerine hayırlı ömürler, bol kazançlar temennisinde bulundu.

ŞEHİT ANNESİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Çetin Oktay Kaldırım daha sonra hayırsever Dr. Zekeriya Özcan adına yaptırılan 12 derslikli Özel Eğitim Uygulama Okulu proje alanı ile yapımı devam eden 24 derslikli ortaokul proje alanında incelemelerde bulundu, gelinen aşama hakkında bilgi aldı. Vali Kaldırım, son olarak Kaldırım, 1996 yılında Şehit düşen Er İbrahim Sever'in Uzunçınar Mahallesinde ikamet eden annesi Hatice Sever’i ziyaret ederek Kur'an-ı Kerim ve bayrak takdim etti, şehidin kabri başında dua etti.

Yorumlar (0)