banner2

banner1

banner22

Sosyal medyadan duyurdu

Akyazı’da Topağaç Mahallesi Muhtarı İsmail Beşer sosyal medya hesabı üzerinden koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve herkesin kurallara sıkı sıkıya uyması gerektiğini belirtti. Öte yandan Topağaç Mahalle Muhtarı Beşer’in kısa bir süre önce Belediye Başkanı Bilal Soykan ile birlikte olması akıllara ‘Soykan’a da bulaştı mı?’ sorusunu getirdi.

Akyazı 22.04.2021, 16:46 Editör: Aysima Kortak
Sosyal medyadan duyurdu
banner48

Akyazı Topağaç Mahallesi Muhtarı İsmail Beşer sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak koronavirüse yakalandığını açıkladı. Yaptığı paylaşımda kendini evde izole ettiğini, durumunun iyi olduğunu ve herkesin kurallara uyması gerektiğini belirten Muhtar Beşer bir not ile de pozitif olan vatandaşların gerekli önlemleri alarak evden asla çıkmaması gerektiğini savundu.

BAŞKAN SOYKAN’A DA KORONA BULAŞTI MI?

Öte yandan koronavirüs testi pozitif çıkan Muhtar Beşer’in kısa bir süre önce Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ile birlikte Topağaç Mahallesindeki yol yapımı çalışmalarını yerinde incelediği öğrenilirken akıllara ‘Acaba Başkan Soykan’a da koronavirüs bulaştı mı?” sorusunu getirdi.

KORONA TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Topağaç Mahalle Muhtarı İsmail Beşer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Selamın aleyküm değerli Topağaç Mahallesi sakinleri ve sevgili dostlarım. Covid-19 testim pozitif çıktı. Kendimi evde izoleye aldım, bugün 2’nci günüm. Durum güzel, sizleri sosyal mesafeye ve maske takmaya davet ediyorum. Lütfen kapalı ortamlarda oturmayın. Hayat eve sığar. Sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum, yakında görüşmek dileğiyle hayırlı akşamlar” ifadelerine yer verirken bıraktığı “Pozitif olan arkadaşlar, lütfen kendinizi bir şekilde duyurun ve herkes ona göre önlemini alsın. Asla evden çıkmayın. Bu hastalığı bu şekilde köyümüzden silip atalım, hayırlı akşamlar” notunu da ekledi.

Yorumlar (0)