banner2

banner1

banner22

“Şikayetçi olacağım”

Akyazı İlçesinde 3 Haziran Çarşamba günü pazaryerinde tanımadığı birinin saldırısına uğrayarak başından yaralanan 66 yaşındaki Fethi Özçelik, yaşadığı korku dolu anları anlattı.

Akyazı 09.06.2020, 11:00
banner48

Haber/Nuri Kuru

TANIMADIĞI BİRİ DARP ETMİŞTİ

3 Haziran Çarşamba günü Akyazı İlçesinde pazaryerinde alışveriş yaparken tanımadığı bir kişinin saldırısına uğrayarak darp edilen ve düşerek başını çarpıp ağır yaralanan 66 yaşındaki Fethi Özçelik, yaşadıklarını anlattı. 5 gün hastanede kontrol altında tutulduktan sonra taburcu edilen Fethi Özçelik, “Pazaryerinde tanımadığım uzun boylu sarışın biri geldi bana vurdu ondan sonrası hatırlamıyorum. Gözümü açtığımda hastanedeydim. Neden böyle bir şey yaptılar bilmiyorum. Oradaki komşularım beni tanımış, ambulans çağırmış. Ayrıca koronavirüs değilim, böyle söylentiler çıktı ancak bunlarda doğru değil” dedi.

“HİÇ Mİ UTANMADILAR BU ADAMA VURMAYA?”

Saldırıya uğrayan Fethi Özçelik’in 20 yıllık eşi Nurten Özçelik, “Yıllardır her yere beraber gideriz, pazara bile birlikte gideriz. İlk kez yalnız başına gitti belki de, bu olay geldi sonra başına. Hiç mi utanmadılar bu adama vurmaya? Kimseye söz söylemez, laf etmez benim eşim. Yazıklar olsun” dedi.

Yorumlar (0)