banner2

banner1

banner22

Polis ekipleri yakaladı

Akyazı İlçesinde vatandaşlar tarafından hırsızlık yaparken yakalanan şüpheli, darp edildiği sırada kaçarak camiye sığındı. Burada vatandaşların boşluğundan yararlanarak kaçan zanlı başka bir cami önünde polis tarafından yakalandı.

Akyazı 12.08.2019, 18:07
Polis ekipleri yakaladı
banner48
KOVALAMACA YAŞANDI
Edinilen bilgilere göre, Akyazı’ya bağlı Yağcılar Mahallesinde hırsızlık yaparken vatandaşlar tarafından yakalanan bir şahıs, mahalleli tarafından darp edilmeye başlandı. Araya giren vatandaşlar sayesinde kendisini darp edenlerin elinden kaçan hırsızlık şüphelisi şahıs, hırsızlık yaptığı alanda kamyonetini de bırakarak kaçmaya başladı. Uzun süren kovalamaca sonrası Ak Minare mevkiinde yakalanan şahıs burada da vatandaşların elinden kaçarak Ak Minare Camiinin içine sığındı.
 
GÜÇLÜKLE SAKİNLEŞTİLER
Hırsızın peşinden camiye akın eden şahıslar, o sırada camide bulunan cami dernek yöneticileri tarafından sakinleştirilirken olay yerine polis çağırıldı. Camiye sığınan şüpheliyi teslim etmek için içeri giren vatandaşlar, şahsın buradan da kaçtığını fark edince durumu tekrar polis ekiplerine bildirdi. Polis, hırsızlık şüphelisini AK Minare Camii’nden yaklaşık 200 metre ileride yakalarken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
 
Yorumlar (0)