banner2

banner1

banner22

Oyun oynayan çocuklara otomobil çarptı

Akyazı İlçesi Yunus Emre Mahallesinde meydana gelen kazada sokakta oyun oynayan çocuklara otomobil çarptı. Kazada 3 çocuk yaralandı. Mahalle sakinleri, “Akyazı Belediyesi'ne 6 ay önce yola kasis veya önlem alınması için dilekçe verdik. Ancak cevap verilmedi. Şimdi bunun sorumlusu kim?” diye isyan etti.

Akyazı 08.04.2021, 14:53 Editör: Aysima Kortak
Oyun oynayan çocuklara otomobil çarptı
banner48

Edinilen bilgilere göre; Kaza, Yunus Emre Mahallesi 4007 Sokak'ta meydana geldi. Sokakta oyun oynayan çocuklara plakası öğrenilemeyen bir otomobil çarptı.

3 ÇOCUK YARALI

Meydana gelen kazada -14 yaşlarındaki 3 çocuk yaralandı. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince yaralı çocukların ilk müdahalesi yapılarak Akyazı Devlet Hastanesine kaldırdı. Yaralı çocuklar, buradaki müdahalelerinin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

AKYAZI BELEDİYESİNE DİLEKÇE YAZDILAR, DÖNÜŞ OLMADI

Mahalle sakinlerinden Samet D. sokakta araçların çok süratli gittiğini belirterek, “Bu sokaktan çok hızlı geçiyorlar. Daha öncede defalarca kaza atlatıldı. Akyazı Belediyesi'ne 6 ay önce yola kasis veya önlem alınması için dilekçe verdik. Ancak cevap verilmedi.  Şimdi bunun sorumlusu kim? Bunun olacağı belliydi. Çocuk bunlar ne kadar engel olmaya kalksak da yola çıkıyorlar. Araçlar yavaş geçse sorun yok. Fakat otobanda gider gibi sokak aralarında araçlar hız yapıyor" diyerek tepkisini dile getirdi.

Yorumlar (0)