banner2

banner1

banner22

Minik bedeni 4 gün dayanabildi

Akyazı’da erken dünyaya gelen Ziya Özlü’nün kızı Ayşe Hüma bebek, 4 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti. Hayatını kaybeden minik Ayşe Hüma’nın ölüm haberini alan acılı baba sosyal medya hesabından yürek burkan paylaşım yaptı.

Akyazı 28.05.2020, 13:13 Editör: Ebru Bulut
Minik bedeni 4 gün dayanabildi
banner48

TOPRAĞA VERİLDİ

Akyazı Devlet Hastanesi personeli Ziya Özlü ve eşinin Ayşe Hüma ismini verdikleri bebekleri 4 gün önce Serdivan’daki özel bir hastanede dünyaya geldi. Erken doğumla dünyaya gelen Ayşe Hüma, kuvözde tedavi altına alındı. Minik Ayşe Hüma, 4 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti. Ayşe Hüma bebek Kuzuluk Topçu sırtı aile mezarlığında toprağa verildi.

BABADAN ACI PAYLAŞIM

Ayşe Hüma Bebek için babası Ziya Özlü, sosyal medya hesabından duygulu bir paylaşımda bulundu. Acılı baba sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; “AYŞE HÜMA’M… İsmin gibi uçtun gittin cennete. Ne diyebileceğimiz ne de yapabileceğimiz bir şey var… TAKDİRİ İLAHİ… Allah seni cennetine yakıştırdı Nur yüzlü kızım. Ne yüzüne ne Kokuna doyabildik. Bizlere yapacağın Şefaatle Cennette Ebedi buluşacağız İnşallah. Kabrin Pür-Nur Olsun Güzel Kızım, Nur Yüzlü Kızım, Melek Kızım AYŞE HÜMA’M…”

Yorumlar (0)