banner2

banner1

banner22

Detaylar ortaya çıktı!

Akyazı’da kafasına ‘saksı’ ile vurularak öldürülen Gülfidan Cebecioğlu’nun sır dolu ölümünün detayları ortaya çıktı. Teyzesini öldürdüğü için tutuklanan S.D, ifadesinde olayın yanlışlıkla olduğunu söyledi.

Akyazı 20.07.2018, 13:37
Detaylar ortaya çıktı!
banner48

Akyazı ilçesi Merkez Yeniköy Mahallesi'nde kafasına ‘saksı’ ile aldığı darbe ile yaşamını yitiren Gülfidan Cebecioğlu'nun ölümünün detayları ortaya çıktı.

SAKSI FIRLATARAK YARALADI

Olay, 3 hafta önce Akyazı Merkez Yeniköy Mahallesi’nde meydana gelmişti. Yaşanan olayda, 24 yaşındaki S.D evde aralarında çıkan tartışmada 65 yaşındaki teyzesi Gülfidan Cebecioğlu’nun kafasına saksı fırlatarak yaralamıştı.

Gülfidan Cebecioğlu, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi(SEAH)'ta tedavi altına alınırken, 30 ayrı suçtan sabıkalı olan S.D gözaltına alınmıştı.

SERBEST BIRAKILMIŞTI

Teyzesini yaralayan şüpheli S.D’nin kendini sağa sola vurarak  "Beni darp ediyorlar" dediği görüntüler ulusal haber kanallarında yayınlanınca ülkede gündem olmuştu.

Emniyetteki işlemleri ardından kabarık sabıkasıyla hakim karşısına çıkan S.D serbest bırakılmıştı.

TEYZESİ ÖLÜNCE TUTUKLANDI

Olaydan 3 hafta sonra SEAH’ta tedavi gören Gülfidan Cebecioğlu hayata daha fazla tutunamayarak yaşam savaşını kaybetmişti. Gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan yeğen S.D teyzesinin ölüm haberi üzerine tekrar gözaltına alınarak çıkarıldığı mahkemece ‘Kasten adam öldürmek’ suçundan tutuklanmıştı.

Olayla ilgili Akyazı İlçe Jandarma'ya bağlı ekiplerin yapmış olduğu geniş çaplı yapılan incelemelerde Gülfidan Cebecioğlu’nun ölümünün detayları ortaya çıktı.

SUÇÜSTÜ YAKALANMIŞLAR

Gülfidan Cebecioğlu’nu öldürdüğü iddia edilen oğlu ile S.D’nin birlikte ormanlık alanda uyuşturucu madde yetiştirmek suçundan suçüstü yakalandıkları ortaya çıktı.

Olay günü, S.D ile birlikte suça karıştığı iddia edilen teyze oğlu, teyzesinin evinde bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma esnasında S.D’nin Gülfidan Cebecioğlu’nun kafasına saksı fırlattığı belirtildi.

YANLIŞLIKLA VURDUM

Katil zanlısı S.D'nin jandarmada ekiplerine verdiği ifadede; olayın yanlışlıkla olduğunu, teyzesine saksıyla kasıtlı olarak vurmadığını söylediği öğrenildi.

[ilgili-haber=21781]

[ilgili-haber=21085]

Yorumlar (0)