banner2

banner1

banner22

Cenazeden bulaştı iddiası!

Akyazı İlçesinde yaşayan Aydın ailesinden 5 kişi, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Aynı aileden 5 kişinin ise koronavirüs tedavisi sürüyor.

Akyazı 31.03.2021, 16:15 Editör: Aysima Kortak
banner48

5 KİŞİ HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Akyazı İlçesine bağlı Hasanbey Mahallesi’nde yaşayan 58 yaşındaki 5 çocuk babası Ahmet Aydın, dün tedavi gördüğü Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Ahmet Aydın’ın geçtiğimiz 3 haftada önce öz annesi Keziban Aydın, üvey annesi Türkan Aydın ve kız kardeşleri Safiye Aydın Demirtaş ve Emine Aydın Salih’i koronavirüs nedeniyle kaybettiği öğrenildi.

CENAZEDE Mİ BULAŞTI?

5 kişinin koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği Aydın ailesinde 2 kişinin Akyazı İlçesindeki evde tedavi gördüğü öğrenilirken Yakup Aydın’ın Yenikent Devlet Hastanesi’nde, Hanife Aydın Dönmez ve Asiye Aydın Genç’in ise Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altında olduğu öğrenildi. Ailenin yaşadığı evlerin bulunduğu bahçeler karantinaya alınırken Akyazı İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı filyasyon ekiplerinin ailenin diğer fertleri ve yakınları hakkında çalışma başlattı. Öte yandan hastalığın cenazede bulaştığı iddia edilirken olayın incelendiği öğrenildi.

Yorumlar (0)