banner2

banner1

banner22

Bitkin düşen kadın yere yığıldı

Akyazı'da başıboş köpeklerin saldırısına uğrayan bir kadın çantasıyla köpeklere direndi. Vatandaşların imdadına koştuğu kadının korku dolu anları güvenlik kameralarına yansıdı.

Akyazı 05.02.2021, 14:34 Editör: Aysima Kortak
banner48

Akyazı'da vatandaşlar sürüler halinde gezen başıboş sokak köpeklerden büyük endişe duyuyor. Endişeleri haklı çıkaran bir olay Cumhuriyet Mahallesi'nde yaşandı. Sabah erken saatlerde sokakta yürüyen kadın, bir anda sürü halinde dolaşan sokak köpeklerinin saldırısına uğradı.

ÇANTAYLA KÖPEKLERE DİRENDİ

Kadın elindeki çantayı köpeklere sallayıp dakikalarca direndi. Köpekleri uzaklaştırmak için uzun süre mücadele eden ve yorgun düşen kadının yardım çığlıklarını duyan bir vatandaş evden hemen inerek yardıma koştu.

VATANDAŞ YARDIMA KOŞTU

Vatandaş kadına saldıran sokak köpeklerini uzaklaştırırken yaşananları görenlerde yardıma geldi. Büyük korku yaşayan kadın ise olduğu yere yığıldı. Büyük şok yaşayan kadın uzun süre kendine gelemedi.

KORKU DOLU ANLAR KAMERADA

Öte yandan köpeklerin kadına saldırısı ve kadının çantasıyla köpeklere direnmesi ve vatandaşın yardıma koştuğu anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

YERE YIĞILDI

Görüntülerde çok sayıda köpeğin kadına saldırdığı, kadının da çantasını sallayıp kendisini korumaya çalıştığı görülüyor.  Bir süre sonra bir kişi koşarak gelip köpekleri uzaklaştırıyor. Bitkin düşen kadın ise olduğu yere yığılıyor.

Yorumlar (1)
Ahakuytra 1 ay önce
Hayvanları koruma kanunları çıkarırken hayvanları ıslah kanunuda çıkartsalar iyi olacak sokaklar kedi köpekten geçilmiyor