banner22

Başıboş sokak köpeklerinin saldırısına uğradı

Akyazı’da sabah saatlerinde işe giden Ekrem Gümüş’e 4 tane sokak köpeği saldırdı. Saldırıda yaralanan adam hastaneye giderek tedavi oldu.

Akyazı 04.01.2022, 12:10 Editör: Ebru Bulut
Başıboş sokak köpeklerinin saldırısına uğradı
banner48

BACAĞINDAN YARALANDI

Sokak köpeklerinin saldırı haberleri ardı ardına geliyor. Son günlerde başıboş sokak köpeklerinin insanlara saldırması gündemden düşmüyor. Son saldırı haberi ise Akyazı’dan geldi. Akyazı ilçesinde saat 09:15 sıralarında meydana gelen olayda; İşe gitmek için evinden çıkan Ekrem Gümüş Ömercikler 8026 sokaktan geçtiği sırada 4 başıboş dolaşan sokak köpeği tarafından saldırıya uğradı. Saldırıda bacağından yaralanan Gümüş, soluğu Akyazı Devlet Hastanesi’nde aldı. Burada pansuman ve tetanoz aşısını olan Ekrem Gümüş, sokaklarda başıboş dolaşan köpeklerin toplatılması için şikayette bulunacağını söyledi.

HASTALIKLI KÖPEKLER BAŞIBOŞ SOKAKLARDA GEZİYOR

banner84
Hastalıklı köpeklerin sokaklarda başıboş dolaşmaması gerektiğini söyleyen Gümüş; “Sabah 9:15 sıralarında işyerime gitmek için 4 köpeğin saldırısına uğradım içlerinden bir tanesi ayağımı ısırdı köpeği hastalıklı gibi hissettiğim için hemen Akyazı’da devlet hastanesine gittim burada kuduz ve tetenoz aşısı ve pansuman müdahalesi yapıldı günlerdir sokak köpekleri toplama çalışması yapılması istenilmesine rağmen başıboş hastalıklı köpekler sokaklarda gezmektedir. Gerekli yerlere konu hakkında şikayette bulunacağım” dedi.

Yorumlar (0)