banner2

banner1

banner22

Atmaca ailesi yasta

Adapazarı'nda iki yeğeniyle birlikte uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Akyazılı iş adamı Ali Atmaca'nın cenazesi evine getirildi. Eşinin hamile olduğu ve 2,5 yaşında çocuğu olan Atmaca'nın ölümü ailesini ve sevenlerini üzüntüye boğdu.

Akyazı 28.01.2021, 21:07 Editör: Ebru Bulut
Atmaca ailesi yasta
banner48

NE OLMUŞTU?

Tepekum Mahallesi'nde bugün öğle saatlerinde yaşanan olayda, Akyazılı Ali Atmaca ile yeğenleri Furkan Atmaca ve Abdulkadir Atmaca silahlı saldırıya uğramıştı. Saldırıda Ali Atmaca olay yerinde yapılan kalp masajı ardından özel hastanede hayatını kaybederken, yeğenleri ise yaralanmıştı.

CENAZESİ EVİNE GETİRİLDİ

Adapazarı'nda iki yeğeniyle birlikte uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Akyazılı iş adamı 44 yaşındaki Ali Atmaca'nın cenazesi evine getirildi. Atmaca'nın ölümü ailesini ve sevenlerini üzüntüye boğdu. Cinayete kurban giden Ali Atmaca'nın cenazesi, otopsinin ardından ailesi tarafından teslim alınarak Akyazı Pazarköy Mahallesi'ndeki evine getirildi.  

YARIN TOPRAĞA VERİLECEK

Cenazenin evi getirilmesiyle birlikte ailesi ve yakınları gözyaşlarına boğuldu. Atmaca'nın eşinin hamile olduğu ve 2,5 yaşında çocuğu olduğu öğrenildi. Ali Atmaca'nın cenazesi, yarın Cuma Namazı sonrasında saat 14.00'de Pazarköy Mezarlığı'nda kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Yorumlar (0)