banner2

banner1

banner22

Araya girenler olayı tatlıya bağladı

Akyazı'da dün akşam meydana gelen olayda karpuzu kestirip almadığı için pazarcı, çıkan tartışma üzerine müşterisini bıçakla kovaladı.

Akyazı 21.05.2020, 16:20 Editör: Ebru Bulut
banner48

BIÇAKLA MÜŞTERİSİNİN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Akyazı ilçesi Kapalı Pazar Yeri'nde dün meydana gelen olayda, iddiaya göre, karpuz almak için sıra bekleyen bir kişi, kendinden önceki müşteriye farklı fiyat söylendiğini öne sürerek kesilen karpuzu almaktan vazgeçti. Pazarcı, müşterisinin kestirdiği karpuzu almaması üzerine tepki gösterdi. Esnaf ile müşterinin kavgası üzerine Pazar yeri bir anda karıştı. Sözlü tartışmanın büyümesi üzerine pazarcı eline aldığı bıçak ile müşterisinin üzerine yürüdü.

VATANDAŞLAR ARAYA GİRDİ

Pazardaki diğer müşterilerin ve pazarcıların araya girmesi ile gerginlik kısa sürede yatıştırılarak olay tatlıya bağlandı. Bıçaklı kovalamaca sonrası olay tatlıya bağlanması üzerine taraflar birbirinden şikayetçi olmadı.

Yorumlar (1)
Hakan Gezen 13 ay önce
Pazarcı degil sanki mafya adam 50 lira verecek karpuz kelekse niye alsın malına güvenmiyorsan satma on kişi bir kişiye akyazıliya saldiriyor pazarcı baya sanslı akyazıda kimse boş gezmez iyide sen hafya yine oraya gidecen baska müsteri baska ürünü almazsa bu sefer ne yapacan pazarci mafyasi