banner2

banner1

banner22

Acılı babadan zor veda

Erenler İlçesinde geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan Hüseyin Doğukan Saraç, 12 gün süren yaşam savaşını kaybetti. 17 yaşındaki genç, gözyaşları içinde toprağa verildi.

Akyazı 13.02.2020, 16:34 Editör: Ebru Bulut
banner48

1 Şubat 2020 tarihinde asker eğlentisine katıldıkları arkadaşlarının konvoyunda meydana gelen trafik kazasında sürücüsünün ismi öğrenilemeyen 54 DN *** plakalı otomobilin çarpması sonucu savrulan ve parçalanan Nurullah Özmert idaresindeki 35 TT *** plakalı otomobilde bulunan ve kazada ağır yaralanan Hüseyin Doğukan Saraç, ağır yaralı olarak kaldırıldığı Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti.

ACI VEDA

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Hüseyin Doğukan Saraç’ın yakınlarını ve arkadaşlarını büyük üzüntü yaşadı. 17 yaşındaki Hüseyin Doğukan Saraç’ın cenazesi Akyazı İlçesine Bağlı Şerefiye Mahallesinde bulunan Şerefiye Merkez Camii’nde Öğlen Namazına müteakiben kılınan cenaze namazı sonrası Şerefiye Mahallesi Mezarlığına defnedilirken cenazeye okul arkadaşları ve yakınları katıldı.

Yorumlar (1)
CEYHUN ÇAYKENARLI 5 ay önce
Allah rahmet eylesin Rabbim ailesine sabır versin ali Bey yanınızda olamadığımız için çok üzgünüz mudurnu a 101 personelleri