banner2

banner1

banner22

5 saat arayla koronavirüsten vefat ettiler

Akyazı Küçücek Mahallesinde yaşayan bir birlerini çok seven “Bizi ölüm bile ayıramaz” diye sevgilerini anlatan ve 5 saat arayla hayatını kaybeden Necmettin ve Birsen Cirit Çifti yan yana defnedildi.

Akyazı 27.12.2020, 14:57 Editör: Ebru Bulut
banner48

AYNI GÜN VEFAT ETTİLER

Akyazı'ya bağlı Küçücek eşrafından olan ve İzmit'te ikamet eden Necmettin-Birsen Cirit çifti koronavirüs nedeniyle tedavi gördükleri hastanede aynı gün vefat etti. Bir süre önce 78 yaşındaki Necmettin Cirit'e korona teşhisi kondu. Hastanede tedavi altına alınan Cirit'in eşi Birsen Cirit'te de koronavirüse rastlandı. İkisinin de tedavisi hastanede devam ederken durumlarının ağırlaşması üzerine yoğun bakıma alındılar.  Yaklaşık 1 haftalık tedavi sonrası önce Necmettin Cirit hayatını kaybederken 5 saat sonra eşi Birsen Cirit’te aynı hastanede hayatını kaybetti.

YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİLER

Yaşlı çiftin yakınları büyük üzüntüye kapılırken Necmettin ve Birsen Cirit çifti Akyazı İlçesine bağlı Küçücek Mahallesi’ndeki mezarlığa yan yana defnedildi.

BİZİ ÖLÜM BİLE AYIRAMAZ DİYORLARMIŞ

Akyazı’ya bağlı Küçücek Mahallesinde yaşayan 57 yıldır sevgiyle sürdürdükleri evliliklerinde çocukları torunları olan Necmettin ve Birsen çifti birbirlerini çok sevgilerini anlatmak için çocuklarına ‘Bizi ölüm bile ayıramaz' diye sevgilerini birlikteliklerini mutluluklarını anlatıyorlardı.

Yorumlar (0)