• Reklam
Reklam
Reklam

AK Parti vites yükseltiyor!

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, partisinin belediye başkanları ile birlikte AK Parti Genel Merkezinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşen “126. Genişletilmiş İl Başkanları” toplantısına katıldı.

AK Parti vites yükseltiyor!

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, partisinin belediye başkanları ile birlikte AK Parti Genel Merkezinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşen “126. Genişletilmiş İl Başkanları” toplantısına katıldı.

AK Parti vites yükseltiyor!
14 Eylül 2018 - 13:57
Reklam

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, İl Kadın Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Sorumlu Başkan Vekili Zehra Işıklı ve İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer ile birlikte AK Parti 126. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Toplantının ardından açıklama yapan İl Başkanı Kılıç; "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Başkanlığı’nda gerçekleştirilen 126. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımıza katılım sağladık. Önceki gün ise Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir başkanlığında istişare toplantımızı gerçekleştirmiştik. Toplantımızın ana gündem maddesi Teşkilat çalışmalarımız, ekonomideki son gelişmeler ve yerel seçimler üzerine değerlendirmeler ile ilgili oldu.

“KARABORSACILARI BAKANLIĞIMIZA BİLDİRİN”

Cumhurbaşkanımız,  ekonomik gelişmeler ve ülkemizin içinden geçtiği durum sebebiyle ihracat ve ithalatla işi olmayan hiç kimsenin dövizle işi olmamalıdır vurgusu, milletimizin paramıza daha güvenle yaklaşma gerekliliğini bir kez daha ortaya koydu. Ayrıca piyasalarda bizlerinde sıklıkla duyduğu karaborsacılık, istifçilik ve stokçuluk gibi hadiselerin ivedilikle bakanlığımızın çağrı merkezlerine iletilmesini rica ediyoruz” dedi.

“VİTES YÜKSELTECEĞİZ”

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi; ‘Bu dönemler ülkenin ve milletin çıkarlarını, şahsi, siyasi ve ekonomik çıkarlarının üzerinde tutanların diğerlerinden ayrıştığı günlerdir. Bunları şimdi gayet iyi tanıyoruz’ diye sözlerine devam eden İl Başkanı Kılıç; “24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanlığında ve Mecliste MHP ile ittifak yapmıştık. Mahalli idareler seçimlerinde böyle bir ittifak olur mu? sorusu ilerleyen zamanlarda cevap bulacağı ifade edildi. Genel Merkezimizin aday belirleme çalışmalarını erken bir takvime çekip çalışmalarını ona göre şekillendirmesi, biz teşkilatlara vites yükselteceğimizi gösterdi.

“EN DOĞRU ADAYLARLA ÇIKACAĞIZ”

Yerel seçimlerde en doğru adayı belirleyip Sakarya halkımızın karşısına çıkaracağımızdan hiçbir kimsenin şüphesi olmasın. Partimizin ilkelerinden taviz vermeden yerel seçim çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 126. Genişletilmiş İl Başkanları toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

“DAHA FAZLA ÜRETECEĞİZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise; “ Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi inşallah yerel seçimlerde oy oranımızı yükselteceğiz” dedi.

Toçoğlu açıklamalarını şu şekilde sürdürdü;“Cumhurbaşkanımız yerel seçimlerden oy oranımızın ve belediye sayımızın artması gerektiğini ifade etti. Hamdolsun şehrimizde bulunan tüm belediyeler AK Parti hizmetleriyle geleceğe emin adımlarla yürüyor. İnşallah Mart 2019 seçimlerinde mevcutta olduğu gibi tüm belediyelerimiz AK Parti’yle yola devam edecek, oy oranımızı ise yükselteceğiz.  Projelerimizi hızlandıracağız. Daha fazla çalışacak, daha fazla üreteceğiz. Yorulmayacağız, çalışmalarımızı temel ilkemiz olan tevazu içerisinde sürdüreceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi gönüllerde olmaya devam edecek, milletimizle birlikte 2023, 2053, 2071 hedeflerine yürüyeceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hastaneye kaldırıldılar
Hastaneye kaldırıldılar
Öğle namazında toprağa verilecek
Öğle namazında toprağa verilecek