banner2

banner1

banner22

Yetim Sevindirme Merkezi açılıyor

70 Ülkede 5 kıtada faaliyet yapan, uluslararası bir yardım kuruluşu olan Hayat Yardım "Yetime Umut Ol" projesi ile bölgesinde, Gebze, Derince ve Gölcük’ten sonra Adapazarı’nda "Yetim Sevindirme Merkezi " açıyor.

Adapazarı 21.02.2021, 15:48 Editör: Gizem Demirsoy
Yetim Sevindirme Merkezi açılıyor
banner48

70 Ülkede 5 kıtada faaliyet yapan Hayat Yardım "Yetime Umut Ol" projesi ile bölgesinde, Gebze, Derince ve Gölcük’ten sonra Adapazarı’nda "Yetim Sevindirme Merkezi " açıyor. Ülkemiz içindeki tüm yetimlere tek tek ulaşmayı hedefleyen Hayrat Yardım, bu merkezlerinde yılda 2 defa hem yazlık hem de kışlık olmak üzere yetim kardeşlerimizi, çorap pantolon, kazak, mont, ayakkabı, atkı, bere, çeşitli oyuncaklar gibi sıfır ürünlerle baştan aşağı giydirmeyi hedeflemekte. Sakarya Hayrat Yardım Şube Başkanı Üzeyir Cesur, vatandaşlarımızın ‘Yetim Sevindirme Merkezi'mize gelerek istediği kadar yetim kardeşimizi kendisi giydirebileceklerini belirterek, “ 1 yetim giydirme bedelinin 150 TL. Tüm halkımızın bu merkezlere sahip çıkarak desteklerini bekliyoruz” dedi.

“TÜM HALKIMIZ DAVETLİ”

Ayrıca Kocaeli Bölge Temsilcisi Olan Şükür Çakır'a merkeze verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Cesur, “Merkezimiz Adapazarı Orta Mahalle Küçükhamam Caddesi numara 6’da (Tozlu Camii bitişiği)  23 Şubat Salı günü saat 14.00'de açılacaktır. YETİM SEVİNDİRME MERKEZİ açılışımıza tüm halkımızı bekliyoruz” şe0klinde davette bulundu.

Yorumlar (0)