banner2

banner1

banner22

Uyuşturucu kullanıp intihara kalktılar

Adapazarı İlçesinde alkol ve uyuşturucu alan 2 kuzen, evlerinin balkonuna çıkarak intihar edeceklerini söyledi. 45 dakika süren ikna çabaları sonuç vermeyince çilingirle kapıyı açan ekipler son anda gençleri yakaladı.

Adapazarı 15.02.2021, 18:05 Editör: Ebru Bulut
banner48

UYUŞTURUCU KULLANIP İNTİHARA KALKIŞTILAR

Adapazarı İlçesi Yenigün Mahallesi Aytekin Sokakta akşam saatlerinde evde alkol alan ve uyuşturucu kullanan Arda A. ve kuzeni Burak A. isimli 2 kuzen, Arda A.’nın annesiyle birlikte yaşadıkları evde alkol almaya başladı. Uyuşturucu da kullanan 2 kuzen, alkol ve uyuşturucunun etkisiyle balkona çıkarak etrafa küfürler yağdırmaya başladı. Ayakta durmakta güçlük çeken ve intihar edeceklerini söyleyen 2 kuzeni fark eden vatandaşlar durumu polise bildirdi. İhbar üzerine bölgeye gelen İtfaiye ve polis ekipleri 2 genci ikna için çabaladı.

GENÇLERİ SON ANDA YAKALADILAR

Yaklaşık 45 dakika boyunca ikna için çabalayan Cinayet Büro Amiri Başkomiser Fethi Sayar ile Arda A.’nın annesinin çabaları sonuç vermeyince polis ekipleri çilingir eşliğinde kapıyı açtırarak eve girdi. Ayakta durmakta güçlük çeken ve balkon demirlerine tutunarak intihar edeceğini söyleyen gençleri son anda yakalayan polis ekipleri, olay yerinde yapılan sağlık kontrolü sonrası gençleri polis araçlarıyla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürdü. Olayla ilgili soruşturma başladı.

Yorumlar (0)