banner2

banner1

banner22

Sevdiklerimize sarılmak uzak değil

Adapazarı Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından, Covid-19 aşısı ile ilgili Adapazarı merkezindeki billboardlarda ve sosyal medyada farkındalık çalışması yapıldı.

Adapazarı 11.03.2021, 15:53 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

ADAPAZARI’NDA AŞI İÇİN FARKINDALIK ÇALIŞMASI

Covid-19 salgınının ülkemizde etkisini gösterdiği ilk günden itibaren her alandaki faaliyetlerini gayretle sürdüren Adapazarı Belediyesi, salgına karşı farkındalık çalışmalarını devam ettiriyor. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından “Uzak Değil” sloganıyla yayımlanan çalışmalar, şehir merkezindeki birçok billboardda ve Adapazarı Belediyesi kurumsal sosyal medya hesaplarında yer aldı.

IŞIKSU’DAN DESTEK MESAJI

Adapazarı Belediyesi’nin salgına karşı mücadelede önemli çalışmalar yaptığını vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Başta Sağlık Bakanlığımız olmak üzere tüm yetkili organlarımızın salgına karşı uyguladığı politikaları yerelde güçlü bir şekilde destekleyecek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. “Yarını Unutma Yarım Bırakma” sloganımızla salgına karşı yaptığımız tedbir çağrılarının ardından şimdi de “Uzak Değil” sloganımızla çok kıymetli hemşehrilerimizden aşı çalışmalarına destek olmalarını istirham ediyoruz. Koronavirüs aşısı ile eski güzel günler, sevdiklerimize sarılmak uzak değil.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)